związek stowarzyszeń abstynenckich województwa łódzkiego

Strona główna
Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich Data dodania: 27.07.2020

Poniżej udostępniamy zaproszenie, regulamin i kartę zgłoszeniową na VI Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich dla amatorów z okazji Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości organizowany.
Turniej odbędzie się w dniu 12.09.2020 r. (sobota) od godziny ... [czytaj więcej]


Wznowienie działalności Stowarzyszenia w Czechach Data dodania: 31.05.2020

Zarząd Stowarzyszenia Abstynentów im. J.P.II w Czechach informuje wszystkich zainteresowanych, że od dnia 01.06.2020r zostaje wznowiona działalność Stowarzyszenia z zachowaniem wszelkich ostrości wobec Cowid-19.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.


Badanie na temat COVID 19 a alkohol Data dodania: 19.05.2020

Szanowni Państwo

na prośbę Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii przekazujemy informacje dotyczące badania na temat COVID 19 a alkohol.

Technische Universität Dresden (TUD, Niemcy) i Hospital Clínic de Barcelona (FCRB, Hiszpania), przy wsparciu kilkunastu innych publicznych instytucji... [czytaj więcej]


Rządowy Program Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych Data dodania: 11.05.2020

Program Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19 to pomoc finansowa dla organizacji, które zostały poszkodowane w wyniku epidemii koronawirusa.
Celem Programu jest doraźne wsparcie instytucjonalne dla organizacji i pomoc przy inicjowaniu lokalnych działań, które mają służyć walce ze... [czytaj więcej]


XXXII Spotkania AA na Jasnej Górze w tym roku się nie odbędą Data dodania: 11.05.2020

Stowarzyszenie Abstynenckie „Północ” w Częstochowie przekazało informacje, że w roku 2020 Jasnogórskie Spotkania AA nie odbędą się.

Zbigniew Jadczak
Stowarzyszenie Abstynenckie Północ"
42-200 Częstochowa, ul. Czecha 21


<< 2 z 6 >>

         


Strona finansowana w 2019 roku przez Zarząd Województwa Łódzkiego

Kopiowanie ze stron Z.S.A.W.L materiałów i późniejsze ich wykorzystanie w celach komercyjnych traktowane będzie jako naruszenie praw autorskich.

Dzisiaj: 65
On-line: 4
Odwiedzin: 5901